شماره پیامک موسسه: 5000204001      |      امروز: 

پرینت

ارزشيابي و معادل سازي

نوشته شده توسط Super User. ارسال شده در بدون دسته بندی

ارزشيابي و معادل سازي مدارك و سوابق هنري هنرمندان و هنرجويان كشور ايران

مؤسسه هنر سياه و سفيد  بامجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و شماره ثبت 13957 با كادر مجرب،كارآزموده و كارشناس فعاليت خود را در زمينه مطالعات ،تحقيقات ، مشاوره ، طراحي و اجراي امور فرهنگي، هنري و سپس در صنعت سينما و رسانه هاي تصويري بيش از يك دهه در ايران آغاز نموده و حدوداً 8 سال به عنوان مركز رسمي  آموزش سينما و رسانه هاي تصويري Canada College شروع به فعاليت  نموده است و مدارك رسمي آموزش Canada College را در تمامي شاخه هاي سينما و رسانه هاي تصويري در اختيار هنرمندان و هنرجويان كشور ايران قرار داده است و هم اكنون فعاليت خود را در غالب ارزشيابي و معادل سازي مدارك و سوابق هنري توسطCanada College و چند مرکز آموزش رسمی در خارج از کشور شروع نموده است ، حال علاقمنداني كه سابقه كار مفيد در شاخه هاي مختلف سينما ، تئاتر و رسانه هاي تصويري را دارند (از قبيل: بازيگري،كارگرداني،نويسندگي،فيلمبرداري،مونتاژ،تهيه كنندگي،انيميشن،گريم و ...) و يا مدرك رسمي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي يا وزارت كار و امور اجتماعي دريافت نموده اند مي توانند كپي مدارك و سوابق خود را به همراه يك قطعه عكس و يك برگ كپي شناسنامه و اصل فيش بانكي به مبلغ 30/000  تومان به حساب جاري جام  63345774/96 بانك ملت بنام موسسه هنر سياه و سفيد به همراه آدرس پستي و تلفن تماس خود به صورت پست سفارشي براي صندوق پستي : تهران 168 – 16335 ارسال نمايند تا در شوراء هئيت علمي مطرح شده و نتيجه به صورت مكتوب براي آنها ارسال گردد .  

تاريخچه كالج Canada College :

Canada College يكي از كالج هاي استان Quebec كشور كانادا و يكي از پيشرفته ترين مراكز علمي تحقيقاتي جهان مي باشد. Canada College به دليل سوابق درخشان علمي ، چندين كالج ديگر را كه هر يك به طور مستقل داراي كد شناسائي علمي از وزارت علوم و تحقيقات استان كبك مي باشد را تحت پوشش علمي خود قرار داده است. اين كالج داراي دو مركز آموزش و تحقيقات مدرن در شهر مونتريال،يك مركز تحقيقاتي و پژوهشي در تورنتو پايتخت استان Quebec در كانادا و داراي شعب متعدد در كشورهاي مختلف از جمله چين ، اندونزي ، جاكارتا ، ايران و  مي باشد.

 

نمايندگي هاي Canada College :در ايران :

در حال حاضر Canada College در ايران داراي 2 نمايندگي فعال و مورد تائيد سفارت كانادا مشغول به فعاليت مي باشد :

1. مركز آموزش سينما و رسانه هاي تصويري توسط مؤسسه هنر سياه و سفيد.

2. مركز آموزش كامپيوتر كامرانيه برگزار كننده دوره هاي كامپيوتر و IT .

  

اعتبار مدارك Canada College :

1. مدرك رسمي كشور كانادا .

2. صدور مدرك پايان دوره هررشته به عهده Canada College بوده وحكم سابقه تحصيل حضوري دركانادا راخواهدداشت.

3. مدرك Canada College در گروه مدارك مكاتبه اي قرار نمي گيرد.

4. كليه مدارك صادر شده داراي شماره سريال بوده و از اعتبار بين المللي برخوردار هستند.

5. مدارك صادر شده مورد تائيد اكثرشركت ها ومراكز كاري دولتي وغيردولتي كشوركانادا و وزارت علوم انسان Quebec ميباشد.

6. به دليل آكادميك بودن دوره ها ، مدارك صادر شده داراي تاريخ انقضاء نبوده و همانند مدارك ديگر موسسات عالي از تاريخ صدور داراي اعتبار نا محدود مي باشد.

7. به منظور ادامه تحصيل ، كليه واحدهاي گذرانده شده قابل انتقال به ديگر كالج ها و دانشگاههاي كانادا ، طبق تعرفه هاي آن دانشگاه يا كالج خواهد بود.

8. اخذ و ارائه مدرك Certificate نشانه تخصص عملي و مهارت فني در ارتباط با رشته مورد نظر بوده و مورد تائيد مراكز كاريابي و شركت هاي بين المللي مي باشد.

 

انواع مدارك Canada College :

· Diploma : مدرك رسمي Canada College جهت دوره هاي طولاني مدت (2 ساله) ميباشد.

شرايط شركت در آزمون :

1-1 داشتن ديپلم رسمي آموزش و پرورش ايران (دبيرستان ، هنرستان ، كار دانش).

1-2 قبولي در امتحان ورودي زبان (دانشجو در صورت قبول نشدن در امتحان زبان مي تواند به صورت مشروط ثبت نام و تا زمان امتحانات نهائي دوره چندين بار در امتحانات فوق شركت نمايد تا نمره قبولي را كسب كند).

1-3 هزينه امتحان Diploma معادل 2500$USA مي باشد كه مستقيماً از طرف Canada College دريافت مي گردد.

1-4 آزمون Diploma به زبان انگليسي و مستقيما توسط نماينده Canada College در ايران انجام مي شود.

1-5 دانشجو بعد از دريافت مدرك Diploma مي تواند در مقاطع بالاتر ادامه تحصيل دهد.

 

· Certificate of Achievement : مدرك رسمي Canada College جهت دوره هاي كوتاه مدت تك درس كه مورد تائيد مراكز كاريابي و شركت هاي بين المللي مي باشد.

شرايط شركت در آزمون :

1-2 آزمون مستقيما توسط نماينده Canada College در ايران انجام مي شود.

2-2 هزينه امتحان معادل  420$ USA كه مستقيماً از طرف Canada College دريافت مي گردد.

 

· Certificate of Attendance : مدرك رسمي مركز آموزش Canada College در ايران مي باشد كه نشان دهنده گذراندن دوره هاي كوتاه مدت تك درس كه مورد تائيد مراكز كاريابي و شركت هاي بين المللي مي باشد.

شرايط شركت در آزمون :

1-3 آزمون مستقيماً توسط نماينده Canada College در ايران انجام مي شود.

2-3 با استناد به امتحان داخلي آموزشگاه(هزينه مدرك 120$USA كه مستقيماً از طرف مركز آموزش Canada College در ايران دريافت مي گردد).

 

مؤسسه هنر سياه و سفيد مفتخر است با بهره گيري از كمك اساتيد مورد تائيد Canada College و با هزينه مالي مناسب نسبت به تحصيل در خارج از كشور با همان اعتبار و كيفيت گامي مثبت در جهت رشد و شكوفائي هنرمندان و هنرجويان عزيز براي سازندگي ايرانمان بردارد.

 

 

درباره ما

موسسه فرهنگی هنر سیاه و سفید

این یک متن آزمایشی است و به زودی اطلاعات اصلی در سایت ثبت خواهند شد. میتوانید با موسسه سیاه و سفید در جوامع مجازی نیست همراه باشید:

Facebook blogger social twitter SN

تماس با ما

contact usتوسط اطلاعات زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید:

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن تماس: 4 - 88876471

تلفکس: 88773825

شماره پیامک: 5000204001

آدرس : تهران،خیابان ولیعصر(عج)،روبروی پارک ساعی،کوچه آبشار،شماره 58،واحد1